Léčení pitím čisté vody.

Praktický návod na léčení čistou vodou

Překvapující ale pravdivé: Asi 6 sklenic, přesně 1,5 litru vody. Bez nákladů za léky, např. prášky, tablety či injekce, diagnózy, bez honoráře lékařům atd, pouze pitím čisté vody a meditaci je možno vyléčit celou řadu nemoci.

Zde je seznam takových nemoci, které se dají vyléčit uvedenou terapii – pitím čisté vody:
Překvapující ale pravdivé. 1,5 litru čisté vody, tj asi 6 sklenic bez nákladů na léky, tablety injekce, diagnózy, bez honorářů lékařům. Takže pouze pitím čisté vody a meditaci je možno vyléčit následující nemoci. Zde je seznam chorob, které je možno vyléčit uvedenou vodní terapii, pitím čisté vody.

Jako tuhle terapii praktikovat?

1. Časně ráno jakmile vstaneme z postele, vypijeme 1,5 litru čisté vody tj 5 – 6 sklenic. To je praktikování toho, co naši indičtí předkové nazvali „Uša Pána Čikitsa“. Pak si umyjeme obličej, posadíme se meditujeme.
2. Zde je nutno poznamenat, že nic jiného – žádné jiné nápoje ani žádné tuhé jídla se nemají konzumovat tu hodinu před a hodinu po vypití toho 1,5 litru vody.
3. Když není jiné řešení, je možno použit i vodu vařenou neb filtrovanou.

Je možné vypit najednou 1,5 litru vody?

Zpočátku se to může zdát obtížné, ale postupně je možno si na to zvyknout. Ze začátku je možno vypít nejdřív 4 sklenice a zbytek třeba za pár minut. Pak zjistíte, že budete potřebovat se vyprázdnit 2 – 3krát za hodinku, ale po čase se to stane úplně normální. Podle dosavadních zkušenosti je vysledováno, že touto terapii se vyléčí následující nemoci za níže uvedený počet dnů:

Poznámka: Doporučuje se, aby lidé trpící arteriosklerózou, anebo revmatizmem praktikovali tuhle terapii 3x denně, tj ráno, v poledne a večer 1 hodinu před konzumací jídla během jednoho týdne. Pak 2x denně až do úplného vyléčení své nemoci.

Jako pomáhá voda?

Pití obyčejné čisté vody správným způsobem čistí lidské tělo. Velice účinně pročišťuje tlusté střevo, aby vytvářelo novou čerstvou krev. Tento fenomén je známý jako lékařský termín „Haemotopaises“.
Tohle existuje jako ověřený a nepopíratelný fakt, že slizotvorné záhyby tlustého i tenkého střeva jsou touto metodou aktivované. Protože nová a čerstvá krev se tvoří právě v těchto slzotvorných záhybech.
Takže když je tlusté střevo vyčištěné, pak výživa z jídel přijímaných několikrát denně se snadno absorbuje a činnosti těchto slzotvorných záhybů se transformuje na čerstvou krev. Je známo, že právě krev je nejdůležitější složkou při léčení všech nemoci a obnovení našeho zdraví. Už jen proto by se táto voda měla pít v pravidelných intervalech.
Žádáme Vás všechny čtenáře toho textu, aby jste tuto metodu si sami ověřili a rozšiřovali mezi ostatní jogíny, všechny své přátelé, blízké a známe, jako velikou službu celé lidské pospolitosti.

Všechno nejlepší a pevné zdraví Niranjan Kumar Šarma, CSc.
Ústav pro výzkum plazmyDodatek:

Již jsme byli poučení, že je potřeba pít hodně vody, ale důležité je i načasování pití.
Pití vody ve správném čase maximalizuje funkčnost lidského těla.
2 poháry vody hned po probuzení podporuje funkci vnitřních orgánů
1 pohár vody 30 minut před jídlem prospívá trávení
1 pohár vody před koupelí snižuje krevní tlak
1 pohár vody před spaním předchází krvácení do mozku a ve spánku často se vyskytujícímu srdečnímu záchvatu.


E-mail:  j.chromik@volny.cz

Josef Chromík, Hlavní třída 46, 736 01 Havířov 1. ( 596 813 651)

ZpětValid CSS!


Copyright © 2010-2011 chromik.wz.cz. All rights reserved.